ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ BAMBINI - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ BAMBINI - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΥΜΗΣ 22/10/2017 10:45:00 3 - 0
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΓΚ. Γ. ΠΕΠΠΕ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΝΟΙΞΗΣ 04/11/2017 11:00:00 6 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
SOCCER ACADEMY PENTELI 05/11/2017 11:00:00 8 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΥΜΗΣ 12/11/2017 11:30:00 3 - 1
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΕΓΚ. Γ. ΠΕΠΠΕ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI 18/11/2017 16:00:00 3 - 1
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΓΚ. Γ. ΠΕΠΠΕ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΚΥΜΗΣ 03/12/2017 11:00:00 5 - 5
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΓΚ. Γ. ΠΕΠΠΕ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΟΜΑΔΑ 1
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 0 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 10/12/2017 11:00:00 -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΥΜΗΣ - - -
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΕΓΚ. Γ. ΠΕΠΠΕ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚ.Γ. ΠΕΠΠΕ
ΚΥΜΗΣ - - -