ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΟΥΔΗ 20/10/2019 18:30:00 2 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 03/11/2019 17:00:00 3 - 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ 02/11/2019 17:30:00 0 - 3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 03/11/2019 19:00:00 3 - 0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
STAR RENTI 03/11/2019 13:30:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΓΟΥΔΗ 09/11/2019 19:30:00 1 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 09/11/2019 19:30:00 4 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 10/11/2019 17:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/11/2019 18:30:00 1 - 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 17/11/2019 20:30:00 2 - 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
STAR RENTI 16/11/2019 14:15:00 2 - 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/11/2019 18:15:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ 23/11/2019 18:45:00 0 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/11/2019 20:15:00 7 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΟΥΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 24/11/2019 19:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 30/11/2019 19:00:00 1 - 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 01/12/2019 12:15:00 0 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΓΟΥΔΗ 30/11/2019 19:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΟΥΔΗ - - -