ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS Κ14 Β ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS Κ14 Β ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 4 - 1
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 5 - 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 0 - 3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 5 - 1
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 5 - 0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 5 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 3
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 5 - 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 7 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 5 - 0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 1 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 3
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 4 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 0
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 1 - 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 5 - 0
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Β
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 1