ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ6 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ6 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 23/02/2020 14:30:00 1 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 23/02/2020 13:00:00 1 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 22/02/2020 13:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 10/11/2019 10:00:00 1 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 10/11/2019 15:00:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 09/11/2019 10:00:00 1 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΛΙΒΑΔΙ 09/11/2019 17:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 16/11/2019 11:00:00 1 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΙΒΑΔΙ 17/11/2019 11:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 23/11/2019 11:00:00 1 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 24/11/2019 13:00:00 1 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 30/11/2019 14:15:00 1 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 30/11/2019 10:00:00 1 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΛΙΒΑΔΙ 30/11/2019 11:00:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 01/12/2019 10:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 08/12/2019 14:00:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 08/12/2019 11:00:00 1 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 07/12/2019 15:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 15/12/2019 13:30:00 1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 21/12/2019 15:00:00 1 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 21/12/2019 14:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 11/01/2020 16:00:00 1 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 12/01/2020 12:00:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 12/01/2020 11:00:00 1 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 19/01/2020 14:00:00 1 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 03/11/2019 17:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 25/01/2020 18:45:00 1 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 26/01/2020 12:00:00 1 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 26/01/2020 17:00:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 25/01/2020 11:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 1 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/02/2020 11:00:00 1 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΛΙΒΑΔΙ 01/02/2020 12:00:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 01/02/2020 09:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
EVOLUTION 09/02/2020 15:00:00 1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 09/02/2020 12:30:00 1 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/02/2020 10:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 15/02/2020 11:00:00 1 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΙΒΑΔΙ 15/02/2020 15:00:00 1 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 02/11/2019 10:00:00 1 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 15/02/2020 17:00:00 1 - 1