ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ6 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ6 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 10/11/2019 15:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 16/11/2019 11:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 23/11/2019 11:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 30/11/2019 14:15:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 21/12/2019 15:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 12/01/2020 11:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 19/01/2020 14:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 26/01/2020 12:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
EVOLUTION 09/02/2020 15:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 15/02/2020 11:00:00 1 - 1