ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ8 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ8 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 4 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/11/2019 15:00:00 2 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 10/11/2019 12:30:00 2 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
EVOLUTION 09/11/2019 15:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 16/11/2019 11:15:00 2 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
MF PARADISE
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16/11/2019 10:30:00 1 - 5
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 24/11/2019 12:00:00 4 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 23/11/2019 12:00:00 5 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 23/11/2019 15:15:00 1 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 30/11/2019 15:00:00 5 - 2
MF PARADISE
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PARADISE 01/12/2019 11:00:00 2 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/11/2019 15:00:00 3 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 30/11/2019 19:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
MF PARADISE
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 08/12/2019 12:00:00 1 - 5
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 07/12/2019 11:00:00 3 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 07/12/2019 12:00:00 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
EVOLUTION 07/12/2019 12:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/12/2019 12:00:00 6 - 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 14/12/2019 10:00:00 5 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 15/12/2019 13:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 11/01/2020 15:00:00 3 - 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 11/01/2020 13:00:00 1 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 12/01/2020 11:00:00 2 - 5
ΙΑΣΟΝΑΣ
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/01/2020 10:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 18/01/2020 12:00:00 5 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 19/01/2020 17:30:00 5 - 2
MF PARADISE
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
PARADISE 18/01/2020 12:00:00 4 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 18/01/2020 15:00:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
EVOLUTION 25/01/2020 18:00:00 1 - 5
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 26/01/2020 14:00:00 4 - 1
MF PARADISE
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 2 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 26/01/2020 18:00:00 3 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 3 - 3
MF PARADISE
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
PARADISE 02/02/2020 10:30:00 3 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 02/02/2020 13:00:00 1 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 01/02/2020 17:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
EVOLUTION 09/02/2020 14:00:00 0 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
MF PARADISE
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 09/02/2020 11:00:00 4 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
PARADISE 15/02/2020 10:30:00 4 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/02/2020 10:00:00 1 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 15/02/2020 18:00:00 1 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 15/02/2020 15:30:00 0 - 3