ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - 3 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - 4 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/10/2019 12:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/11/2019 11:30:00 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 10/11/2019 19:30:00 3 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/11/2019 12:30:00 2 - 1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 09/11/2019 18:30:00 1 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/11/2019 18:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΡΦΕΩΣ 17/11/2019 18:30:00 3 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16/11/2019 14:00:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 17/11/2019 13:00:00 0 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ 17/11/2019 13:15:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΡΦΕΩΣ 24/11/2019 14:00:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 2
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 23/11/2019 16:30:00 0 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 23/11/2019 14:00:00 0 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 24/11/2019 09:30:00 2 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/11/2019 18:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 01/12/2019 09:30:00 0 - 3
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 01/12/2019 12:45:00 2 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 30/11/2019 11:00:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑ 01/12/2019 10:00:00 5 - 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΩΣ 01/12/2019 16:30:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 08/12/2019 19:30:00 4 - 2
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 07/12/2019 16:15:00 0 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 08/12/2019 12:30:00 0 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/12/2019 18:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 14/12/2019 10:30:00 2 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ 15/12/2019 12:45:00 5 - 1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - 3 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 12/01/2020 12:30:00 1 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 11/01/2020 20:00:00 3 - 2
ΟΜΑΔΑ 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 11/01/2020 17:00:00 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 12/01/2020 15:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 18/01/2020 18:30:00 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΩΣ 19/01/2020 14:30:00 2 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 18/01/2020 13:00:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 26/01/2020 11:30:00 0 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΟΡΦΕΩΣ 25/01/2020 17:00:00 2 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 25/01/2020 15:15:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 01/02/2020 12:00:00 0 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 02/02/2020 19:30:00 1 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ 02/02/2020 09:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 08/02/2020 17:00:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 08/02/2020 09:45:00 2 - 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/02/2020 14:45:00 2 - 1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 09/02/2020 12:45:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 15/02/2020 11:00:00 1 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 16/02/2020 17:00:00 1 - 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 15/02/2020 16:15:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 22/02/2020 11:00:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 22/02/2020 14:30:00 1 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 07/03/2020 10:30:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 2
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 08/03/2020 16:30:00 3 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 07/03/2020 13:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -