ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/11/2019 11:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΡΦΕΩΣ 17/11/2019 18:30:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΡΦΕΩΣ 24/11/2019 14:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 01/12/2019 12:45:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 08/12/2019 19:30:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ 15/12/2019 12:45:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 11/01/2020 20:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΩΣ 19/01/2020 14:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 26/01/2020 11:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 08/02/2020 17:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 22/02/2020 11:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 07/03/2020 10:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -