ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Β¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Β¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
GUGUGOAL FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 4 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
GUGUGOAL FC
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL CENTER - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 10/11/2019 13:00:00 5 - 8
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
GUGUGOAL FC
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 09/11/2019 10:00:00 3 - 1
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
RIVER 09/11/2019 13:30:00 0 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 10/11/2019 17:00:00 0 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 09/11/2019 15:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 16/11/2019 14:30:00 4 - 3
GUGUGOAL FC
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
GUGUGOAL CENTER 16/11/2019 15:00:00 2 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16/11/2019 18:30:00 1 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/11/2019 17:30:00 2 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/11/2019 17:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
GUGUGOAL FC
GUGUGOAL CENTER 23/11/2019 14:00:00 4 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/11/2019 13:00:00 1 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23/11/2019 18:00:00 1 - 3
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
RIVER 23/11/2019 12:30:00 2 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 23/11/2019 14:00:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GUGUGOAL FC
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
GUGUGOAL CENTER 30/11/2019 14:00:00 1 - 4
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 30/11/2019 09:00:00 1 - 5
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/12/2019 17:30:00 0 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2019 15:00:00 3 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 01/12/2019 13:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GUGUGOAL FC
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL CENTER 08/12/2019 10:00:00 2 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
GUGUGOAL CENTER 07/12/2019 19:00:00 3 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 07/12/2019 10:00:00 2 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 08/12/2019 17:00:00 2 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 08/12/2019 13:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΓΑΛΑΞΙΑ 15/12/2019 13:15:00 0 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
GUGUGOAL FC
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2019 17:00:00 4 - 6
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
RIVER 21/12/2019 13:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΓΑΛΑΞΙΑ 11/01/2020 11:00:00 0 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
GUGUGOAL FC
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 12/01/2020 17:00:00 4 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 11/01/2020 17:00:00 0 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 12/01/2020 10:00:00 3 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/01/2020 13:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 18/01/2020 13:30:00 4 - 5
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL CENTER 19/01/2020 14:00:00 6 - 2
GUGUGOAL FC
ΙΑΣΟΝΑΣ
GUGUGOAL CENTER

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 19/01/2020 12:30:00 3 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 19/01/2020 15:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 25/01/2020 13:00:00 2 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/01/2020 17:00:00 0 - 2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL FC
RIVER 26/01/2020 12:30:00 6 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 25/01/2020 12:00:00 4 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 26/01/2020 17:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
GUGUGOAL CENTER 01/02/2020 14:00:00 1 - 5
GUGUGOAL FC
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
GUGUGOAL CENTER 01/02/2020 15:00:00 3 - 7
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 02/02/2020 11:00:00 2 - 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/02/2020 16:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
GUGUGOAL FC
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 09/02/2020 12:00:00 4 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 2 - 1
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
RIVER 09/02/2020 14:15:00 2 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 09/02/2020 11:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GUGUGOAL FC
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
GUGUGOAL CENTER 15/02/2020 17:00:00 1 - 5
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 16/02/2020 18:15:00 2 - 4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 15/02/2020 19:30:00 0 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/02/2020 13:00:00 3 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 16/02/2020 15:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
GUGUGOAL FC
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 22/02/2020 15:30:00 4 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL CENTER 22/02/2020 09:30:00 4 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - 4 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 22/02/2020 16:30:00 4 - 1
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
RIVER 23/02/2020 15:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL FC
ΓΑΛΑΞΙΑ 08/03/2020 11:00:00 1 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 07/03/2020 18:00:00 3 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 07/03/2020 12:00:00 2 - 1
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
RIVER 08/03/2020 12:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
GUGUGOAL FC
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
GUGUGOAL CENTER - - -
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
GUGUGOAL FC
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 4 - 0
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 6 - 3
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -