ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/11/2019 17:00:00 4 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 10/11/2019 14:30:00 1 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 10/11/2019 09:15:00 1 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 10/11/2019 17:45:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/11/2019 13:00:00 3 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16/11/2019 11:30:00 2 - 6
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
CITY SOCCER

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/11/2019 12:00:00 2 - 2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 17/11/2019 09:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 23/11/2019 10:00:00 4 - 6
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/11/2019 17:00:00 1 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 23/11/2019 13:00:00 0 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 24/11/2019 19:15:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 30/11/2019 17:15:00 5 - 2
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
CITY SOCCER 30/11/2019 10:30:00 4 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/11/2019 12:00:00 2 - 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 01/12/2019 13:15:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
CITY SOCCER 07/12/2019 13:45:00 2 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/12/2019 12:30:00 2 - 6
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/12/2019 17:00:00 4 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 07/12/2019 15:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
CITY SOCCER 21/12/2019 12:30:00 5 - 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/12/2019 13:00:00 4 - 0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 15/12/2019 13:15:00 6 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 15/12/2019 16:30:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
CITY SOCCER 11/01/2020 12:00:00 5 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11/01/2020 18:00:00 3 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 11/01/2020 12:00:00 2 - 6
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 12/01/2020 16:45:00 4 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 12/01/2020 18:45:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 18/01/2020 19:00:00 2 - 1
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
CITY SOCCER 18/01/2020 11:00:00 1 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 18/01/2020 13:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ 25/01/2020 11:30:00 0 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/01/2020 14:00:00 4 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 26/01/2020 14:15:00 7 - 4
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ 26/01/2020 13:00:00 1 - 2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 26/01/2020 09:15:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 01/02/2020 10:00:00 0 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 02/02/2020 15:00:00 0 - 1
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
CITY SOCCER 01/02/2020 13:00:00 3 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/02/2020 14:00:00 4 - 0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 02/02/2020 10:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 08/02/2020 09:00:00 5 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/02/2020 16:15:00 4 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 08/02/2020 16:15:00 2 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 08/02/2020 16:00:00 3 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 08/02/2020 10:15:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 15/02/2020 18:45:00 3 - 0
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
CITY SOCCER 15/02/2020 12:30:00 3 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/02/2020 14:00:00 4 - 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 16/02/2020 13:00:00 0 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 15/02/2020 20:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 22/02/2020 10:45:00 0 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 23/02/2020 16:00:00 2 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 22/02/2020 15:00:00 5 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 23/02/2020 10:15:00 2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 22/02/2020 14:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
CITY SOCCER 07/03/2020 13:30:00 4 - 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/03/2020 13:00:00 4 - 0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΓΑΛΑΞΙΑ 07/03/2020 19:15:00 3 - 4
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 08/03/2020 20:15:00 2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 07/03/2020 09:30:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -