ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Β¨ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Β¨ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
MF PARADISE
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
GUGUGOAL CENTER 09/11/2019 10:30:00 1 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΕΜΑ 09/11/2019 12:00:00 2 - 2
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 09/11/2019 14:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΑΣΟΝΑΣ
CITY SOCCER 16/11/2019 16:00:00 6 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΓΑΛΑΞΙΑ 17/11/2019 14:30:00 1 - 3
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
GUGUGOAL CENTER 16/11/2019 10:30:00 0 - 1
MF PARADISE
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
MONTESSORI SCHOOL 22/12/2019 12:00:00 2 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 16/11/2019 11:45:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
CITY SOCCER 23/11/2019 10:30:00 2 - 3
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
GUGUGOAL CENTER 23/11/2019 13:00:00 3 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
MF PARADISE
ΡΕΜΑ 23/11/2019 12:00:00 2 - 6
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 23/11/2019 11:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 30/11/2019 19:00:00 2 - 4
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
GUGUGOAL CENTER 01/12/2019 10:00:00 0 - 4
MF PARADISE
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
MONTESSORI SCHOOL 01/12/2019 12:00:00 6 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 01/12/2019 12:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 07/12/2019 16:00:00 1 - 1
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
MF PARADISE
CITY SOCCER 08/12/2019 11:30:00 3 - 1
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL CENTER 07/12/2019 13:00:00 9 - 6
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΕΜΑ 07/12/2019 14:30:00 4 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΙΑΣΟΝΑΣ
GUGUGOAL CENTER

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MONTESSORI SCHOOL 15/12/2019 11:30:00 2 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 21/12/2019 15:00:00 2 - 3
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
MONTESSORI SCHOOL 21/12/2019 11:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
MF PARADISE
GUGUGOAL CENTER 11/01/2020 14:00:00 2 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 12/01/2020 19:45:00 3 - 0
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
CITY SOCCER 11/01/2020 11:00:00 1 - 1
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
GUGUGOAL CENTER 11/01/2020 15:30:00 2 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 11/01/2020 10:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
GUGUGOAL CENTER 19/01/2020 15:00:00 4 - 1
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
CITY SOCCER 18/01/2020 12:00:00 3 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 18/01/2020 15:00:00 0 - 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
GUGUGOAL CENTER 18/01/2020 14:00:00 5 - 1
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ
MONTESSORI SCHOOL

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 25/01/2020 18:30:00 4 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MONTESSORI SCHOOL

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/01/2020 14:30:00 0 - 4
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
MF PARADISE
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
CITY SOCCER 01/02/2020 14:00:00 6 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΓΑΛΑΞΙΑ 01/02/2020 11:15:00 4 - 0
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
GUGUGOAL CENTER 02/02/2020 11:00:00 2 - 0
MF PARADISE
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
MONTESSORI SCHOOL 02/02/2020 11:30:00 6 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ 01/02/2020 13:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
GUGUGOAL CENTER 09/02/2020 16:00:00 5 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΡΕΜΑ 08/02/2020 17:00:00 3 - 6
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
MF PARADISE
MONTESSORI SCHOOL 16/02/2020 11:00:00 1 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 08/02/2020 12:15:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
CITY SOCCER 15/02/2020 11:30:00 0 - 1
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
GUGUGOAL CENTER 15/02/2020 16:00:00 4 - 0
MF PARADISE
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 16/02/2020 10:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 22/02/2020 13:00:00 3 - 0
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
CITY SOCCER 23/02/2020 17:00:00 3 - 5
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
MF PARADISE
GUGUGOAL CENTER 23/02/2020 15:00:00 3 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΡΕΜΑ 22/02/2020 17:00:00 4 - 4
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
MONTESSORI SCHOOL 22/02/2020 13:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
GUGUGOAL CENTER 07/03/2020 17:00:00 2 - 3
MF PARADISE
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
MONTESSORI SCHOOL 08/03/2020 11:30:00 3 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΧΩΡΑΦΑ 08/03/2020 19:15:00 0 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 07/03/2020 12:45:00 2 - 2
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( Γ)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ( N)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΕΜΑ 25/01/2020 12:00:00 0 - 4