ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 4 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ - - 4 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 15/02/2020 18:00:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
STAR RENTI 17/11/2019 08:15:00 4 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 02/02/2020 09:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 10/11/2019 19:00:00 2 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/11/2019 19:00:00 3 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 10/11/2019 17:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/11/2019 19:00:00 3 - 1
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/11/2019 18:30:00 1 - 1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 22/12/2019 19:00:00 1 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 23/11/2019 11:00:00 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 30/11/2019 18:30:00 3 - 0
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 30/11/2019 18:30:00 2 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 01/12/2019 12:30:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 08/12/2019 18:30:00 0 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑ 08/12/2019 14:30:00 1 - 2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ - - 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 07/12/2019 13:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 3 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/12/2019 17:30:00 3 - 2
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 17/11/2019 18:00:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 11/01/2020 10:00:00 3 - 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 12/01/2020 18:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 19/01/2020 19:30:00 3 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 19/01/2020 19:30:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 26/01/2020 10:00:00 3 - 0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 25/01/2020 19:30:00 1 - 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 02/02/2020 12:15:00 2 - 1
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - 1 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 09/02/2020 18:30:00 0 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 16/02/2020 18:00:00 2 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 23/02/2020 13:00:00 2 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 01/02/2020 17:45:00 2 - 3