ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
SOCCERLAND
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΟΜΑΔΑ 2
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 09/11/2019 11:15:00 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
SOCCERLAND
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 09/11/2019 12:30:00 1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/11/2019 10:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 16/11/2019 10:00:00 4 - 3
MF PARADISE
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
SOCCERLAND
ΟΜΑΔΑ 2
SOCCERLAND 16/11/2019 11:00:00 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
EVOLUTION 16/11/2019 14:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 23/11/2019 11:00:00 2 - 0
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
MF PARADISE
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 23/11/2019 10:00:00 5 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΟΜΑΔΑ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 23/11/2019 17:30:00 0 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 23/11/2019 10:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 30/11/2019 13:00:00 6 - 2
MF PARADISE
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
PARADISE 01/12/2019 12:00:00 1 - 2
SOCCERLAND
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
SOCCERLAND 01/12/2019 09:00:00 3 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/11/2019 14:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
MF PARADISE
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 08/12/2019 11:00:00 2 - 3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 07/12/2019 13:00:00 3 - 3
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 07/12/2019 13:00:00 4 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 08/12/2019 12:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 15/12/2019 12:00:00 0 - 3
SOCCERLAND
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
SOCCERLAND 15/12/2019 15:00:00 3 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
EVOLUTION

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
SOCCERLAND
SOCCERLAND 12/01/2020 11:00:00 1 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/01/2020 17:30:00 6 - 6
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 12/01/2020 11:00:00 5 - 1
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 11/01/2020 13:00:00 3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 18/01/2020 10:30:00 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
PARADISE 18/01/2020 13:00:00 4 - 3
SOCCERLAND
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND 19/01/2020 12:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 26/01/2020 10:00:00 4 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/01/2020 14:00:00 4 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND
EVOLUTION 25/01/2020 11:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 01/02/2020 09:45:00 3 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 3 - 0
MF PARADISE
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
SOCCERLAND
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
EVOLUTION 01/02/2020 14:00:00 3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 08/02/2020 09:30:00 3 - 4
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 09/02/2020 12:00:00 2 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΟΜΑΔΑ 2
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 15/02/2020 13:30:00 4 - 6
MF PARADISE
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
PARADISE 15/02/2020 09:30:00 1 - 2
SOCCERLAND
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 15/02/2020 13:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
SOCCERLAND
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
SOCCERLAND
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -