ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS Κ10 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 5Χ5 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS Κ10 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 5Χ5 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 4
COBRA FC
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 4 - 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 3 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 3 - 0
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 4 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
COBRA FC
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 4 - 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 6
COBRA FC
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 4 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 3 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 5
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 5 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 6 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 1 - 5
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 3 - 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
COBRA FC
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 5 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 4 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 5 - 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 1 - 4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 2 - 5
COBRA FC
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 4 - 4
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 8 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
COBRA FC
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 4 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 2 - 7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 3 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 5 - 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 5 - 3
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 6 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 2
COBRA FC
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 7 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 1 - 5
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
COBRA FC
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 2 - 5
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 4
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 4 - 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 2 - 3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 1 - 3
COBRA FC
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 6 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 5 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 6 - 3
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA FC
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
COBRA FC
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5Α
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA FC
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 2