ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ8 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Κ8 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA FC
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA FC
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
COBRA FC
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
COBRA FC
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA FC
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA FC
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -