ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
EVOLUTION 09/11/2019 17:00:00 1 - 5
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 10/11/2019 09:30:00 4 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 21/12/2019 13:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 16/11/2019 09:15:00 4 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 17/11/2019 10:00:00 1 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/11/2019 10:00:00 0 - 1
ΙΑΣΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/11/2019 13:00:00 1 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 16/11/2019 15:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 24/11/2019 11:30:00 2 - 5
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 23/11/2019 14:00:00 0 - 3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 23/11/2019 15:30:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 30/11/2019 14:00:00 0 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 01/12/2019 16:30:00 3 - 3
ΙΑΣΩΝ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 30/11/2019 12:00:00 4 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 30/11/2019 14:00:00 4 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/11/2019 09:00:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 08/12/2019 15:30:00 1 - 3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΑΣΩΝ
ΧΩΡΑΦΑ 07/12/2019 11:45:00 3 - 1
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 07/12/2019 15:30:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 07/12/2019 17:30:00 1 - 5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 07/12/2019 11:00:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 14/12/2019 15:00:00 0 - 3
ΙΑΣΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2019 13:00:00 3 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/12/2019 14:15:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΑΣΩΝ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 12/01/2020 12:00:00 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/01/2020 15:00:00 2 - 5
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ 11/01/2020 11:45:00 2 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 11/01/2020 10:15:00 3 - 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 12/01/2020 15:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 19/01/2020 17:00:00 1 - 5
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 19/01/2020 14:00:00 2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 19/01/2020 18:30:00 2 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 19/01/2020 13:00:00 8 - 4
ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 19/01/2020 11:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/01/2020 12:30:00 4 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 25/01/2020 09:15:00 4 - 6
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 26/01/2020 13:00:00 3 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 25/01/2020 16:00:00 3 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ 02/02/2020 13:15:00 4 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 02/02/2020 17:00:00 1 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 02/02/2020 12:00:00 5 - 3
ΙΑΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 02/02/2020 11:00:00 3 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 01/02/2020 12:30:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 09/02/2020 10:00:00 1 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
EVOLUTION 08/02/2020 11:30:00 2 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/02/2020 12:15:00 1 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 08/02/2020 16:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 16/02/2020 15:30:00 1 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 15/02/2020 09:30:00 6 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 15/02/2020 12:00:00 1 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 15/02/2020 12:30:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 22/02/2020 17:00:00 3 - 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ 22/02/2020 12:00:00 5 - 1
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 23/02/2020 13:30:00 1 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 22/02/2020 13:00:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -