ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΜΑΡΑΚΑΝΑ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 10/11/2019 10:00:00 6 - 2
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - 0 - 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/11/2019 18:00:00 8 - 7
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 09/11/2019 16:30:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 16/11/2019 14:15:00 1 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΑΣΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16/11/2019 16:30:00 2 - 3
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 16/11/2019 10:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 23/11/2019 12:00:00 3 - 3
ΙΑΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 24/11/2019 13:30:00 1 - 1
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 24/11/2019 10:00:00 3 - 1
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - 0 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 23/11/2019 10:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 30/11/2019 10:00:00 4 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 30/11/2019 16:00:00 4 - 0
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΩΝ
RIVER 30/11/2019 11:00:00 1 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
EVOLUTION 30/11/2019 10:00:00 2 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 07/12/2019 13:00:00 2 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 07/12/2019 12:00:00 4 - 1
ΙΑΣΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 07/12/2019 11:00:00 4 - 3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 08/12/2019 10:00:00 3 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
RIVER

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
EVOLUTION 21/12/2019 12:00:00 2 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2019 16:00:00 0 - 2
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 11/01/2020 14:00:00 6 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/01/2020 12:00:00 6 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 11/01/2020 12:00:00 6 - 5
ΙΑΣΩΝ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ - - 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/01/2020 12:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 19/01/2020 14:00:00 5 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 18/01/2020 13:00:00 3 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 18/01/2020 16:00:00 2 - 1
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 26/01/2020 13:00:00 3 - 7
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/01/2020 13:30:00 2 - 6
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΓΕΝΝΗΣΗΣ 25/01/2020 11:00:00 0 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/01/2020 17:00:00 3 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
EVOLUTION 25/01/2020 11:45:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 01/02/2020 13:30:00 4 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/02/2020 13:00:00 3 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 01/02/2020 16:00:00 6 - 2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
EVOLUTION 01/02/2020 11:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 08/02/2020 09:00:00 2 - 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 08/02/2020 14:00:00 5 - 4
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΓΕΝΝΗΣΗΣ 08/02/2020 12:00:00 0 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/02/2020 12:00:00 7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 15/02/2020 12:00:00 2 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΩΝ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 16/02/2020 13:00:00 4 - 1
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
RIVER 16/02/2020 10:00:00 3 - 7
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
EVOLUTION 15/02/2020 11:00:00 4 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/02/2020 18:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΙΑΣΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΙΑΣΩΝ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -