ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΣΑ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΣΑ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 09/11/2019 19:15:00 1 - 3
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (8x8) 10/11/2019 12:00:00 1 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 09/11/2019 11:15:00 1 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 09/11/2019 15:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑ 23/11/2019 10:00:00 3 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23/11/2019 19:15:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 07/12/2019 10:30:00 0 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 08/12/2019 19:45:00 0 - 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (8x8) 07/12/2019 12:15:00 0 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 07/12/2019 15:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 12/01/2020 10:00:00 1 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/01/2020 14:15:00 4 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11/01/2020 19:00:00 1 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11/01/2020 17:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/01/2020 11:00:00 2 - 5
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 25/01/2020 14:30:00 2 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΧΩΡΑΦΑ 26/01/2020 09:15:00 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 08/02/2020 18:00:00 6 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/02/2020 11:15:00 2 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 22/02/2020 09:00:00 4 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 23/02/2020 17:00:00 1 - 4
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 22/02/2020 13:45:00 1 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 22/02/2020 12:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -