ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 12 (Α) ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2019-2020 - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 12 (Α) ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (1)
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/10/2019 11:00:00 5 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/10/2019 11:00:00 3 - 6
ELEONAS F.C (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 03/11/2019 10:00:00 5 - 2
ΟΜΑΔΑ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ARENA RENTI - - -
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
STAR RENTI 02/11/2019 17:00:00 9 - 5
ELEONAS F.C (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ELEONAS F.C (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
STAR RENTI - - -
ELEONAS F.C (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ELEONAS F.C (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ARENA RENTI - - -
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΟΜΑΔΑ 2
STAR RENTI - - -
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ELEONAS F.C (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ELEONAS F.C (1)
STAR RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ARENA RENTI - - -
ELEONAS F.C (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS F.C (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
STAR RENTI - - -
ELEONAS F.C (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS F.C (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΟΜΑΔΑ 1
STAR RENTI - - -
ELEONAS F.C (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS F.C (1)
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI - - -
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
STAR RENTI - - -
ELEONAS F.C (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ELEONAS F.C (1)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ Α.Ε
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -