ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 12 (Γ) ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2019-2020 - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 12 (Γ) ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 4 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 4
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 5 - 8
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/01/2020 10:00:00 3 - 0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 13:00:00 1 - 4
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/12/2019 09:15:00 6 - 5
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/12/2019 10:00:00 2 - 6
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/12/2019 14:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 6
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/01/2020 11:00:00 1 - 5
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 09:00:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 13:00:00 2 - 7
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 11/01/2020 15:00:00 5 - 6
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/02/2020 11:00:00 5 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 15:00:00 1 - 6
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 13:00:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 14/12/2019 10:00:00 6 - 2
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 12/01/2020 12:00:00 2 - 7
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 13:00:00 0 - 5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/01/2020 15:00:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/12/2019 14:00:00 2 - 2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/02/2020 14:00:00 8 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 12/01/2020 09:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 0
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 2 - 0
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
STAR RENTI 12/01/2020 13:00:00 3 - 3
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 30/11/2019 14:00:00 9 - 4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 30/11/2019 11:00:00 4 - 4
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 09:45:00 1 - 5
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 13:00:00 5 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 7 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 1 - 5
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 15:00:00 3 - 5
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/12/2019 13:00:00 4 - 6
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
STAR RENTI 01/02/2020 13:00:00 7 - 3
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/02/2020 11:00:00 6 - 3
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
STAR RENTI 07/03/2020 16:00:00 0 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 23/02/2020 14:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/01/2020 15:00:00 7 - 2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 12:00:00 7 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 16:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 10:00:00 10 - 5
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 11:00:00 3 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
SOCCERINO - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
STAR RENTI 01/02/2020 15:00:00 1 - 6
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
SOCCERINO - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 15:15:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/03/2020 14:00:00 5 - 0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/01/2020 15:00:00 2 - 7
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
SOCCERINO - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 09:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
SOCCERINO - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (3)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (3)
STAR RENTI 19/01/2020 13:00:00 4 - 2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -