ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 12 (Δ) ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2019-2020 - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 12 (Δ) ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 16/02/2020 13:15:00 7 - 9
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 10:15:00 7 - 2
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
STAR RENTI 21/12/2019 14:30:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 7
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/02/2020 10:00:00 3 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/12/2019 11:00:00 0 - 5
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
STAR RENTI 12/01/2020 14:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 14:00:00 6 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (2)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/12/2019 13:00:00 5 - 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
STAR RENTI 01/02/2020 12:00:00 5 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/03/2020 15:00:00 2 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 11/01/2020 14:00:00 2 - 6
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 14:00:00 5 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 8 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 0
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 4 - 9
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/12/2019 11:00:00 3 - 7
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 8
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
COERVER (2)
STAR RENTI 22/02/2020 15:30:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/01/2020 10:00:00 5 - 7
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
Α.Ο.Α.Δ (2)
STAR RENTI 19/01/2020 15:00:00 5 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 14:00:00 7 - 2
COERVER (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 12:00:00 1 - 6
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 1 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 11
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
STAR RENTI 23/11/2019 12:00:00 4 - 3
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ARENA RENTI - - -
COERVER (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 11:00:00 9 - 5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 5 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 13:00:00 0 - 5
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/12/2019 15:00:00 2 - 2
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
STAR RENTI 18/01/2020 14:00:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
COERVER (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 11:00:00 2 - 7
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
STAR RENTI 25/01/2020 16:00:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (2)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/03/2020 12:00:00 5 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
STAR RENTI 02/02/2020 13:00:00 10 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 23/02/2020 12:00:00 3 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ (ΝΙΚΑΙΑΣ) - - -
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
STAR RENTI 08/02/2020 16:00:00 8 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 11:00:00 6 - 9
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 16:15:00 0 - 3
COERVER (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/01/2020 11:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ (ΝΙΚΑΙΑΣ) - - -
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 23/02/2020 13:00:00 6 - 5
COERVER (2)
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/03/2020 10:00:00 5 - 10
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 16/02/2020 11:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ (ΝΙΚΑΙΑΣ) - - -
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/01/2020 15:00:00 8 - 3
COERVER (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
STAR RENTI 15/02/2020 11:00:00 6 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 14:15:00 5 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ,ΟΣΦΠ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (4)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 11:00:00 3 - 1
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
COERVER (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (4)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 11/01/2020 16:00:00 7 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -