ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΑΛΦΑ CUP Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΑΛΦΑ CUP Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 16/11/2019 18:45:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 18/01/2020 15:15:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
COBRA FC
STAR RENTI 07/12/2019 14:15:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΚ. COERVER
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 23/11/2019 10:45:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/01/2020 10:30:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 25/01/2020 14:30:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -