ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΑΛΦΑ cup Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΑΛΦΑ cup Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 10/11/2019 16:30:00 0 - 9
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ALMA CLUB 10/11/2019 15:30:00 1 - 4
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
AEK ROOTS
ALMA CLUB 16/11/2019 16:30:00 0 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 17/11/2019 12:45:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 03/11/2019 17:30:00 0 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ALMA CLUB 08/12/2019 17:30:00 4 - 0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 24/11/2019 14:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ALMA CLUB 08/12/2019 15:30:00 4 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
AEK ROOTS
ALMA CLUB 03/11/2019 16:30:00 3 - 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 24/11/2019 09:30:00 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ALMA CLUB 08/12/2019 16:30:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 24/11/2019 15:30:00 0 - 0
AEK ROOTS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 24/11/2019 17:30:00 0 - 5
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/12/2019 16:30:00 2 - 5
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ALMA CLUB 03/11/2019 15:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ALMA CLUB - - 5 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ALMA CLUB 24/11/2019 16:30:00 1 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ALMA CLUB 24/11/2019 15:30:00 7 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 09/11/2019 15:00:00 0 - 7
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ALMA CLUB 16/11/2019 17:30:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ALMA CLUB 14/12/2019 18:00:00 2 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ALMA CLUB - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ALMA CLUB 14/12/2019 19:00:00 8 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ALMA CLUB 12/01/2020 17:30:00 3 - 0
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
AEK ROOTS
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ALMA CLUB 12/01/2020 17:30:00 3 - 3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 12/01/2020 16:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 23/02/2020 15:30:00 -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ALMA CLUB 23/02/2020 17:30:00 -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
AEK ROOTS
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 22/02/2020 12:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 26/01/2020 17:30:00 0 - 5
AEK ROOTS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ALMA CLUB 26/01/2020 16:30:00 2 - 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 26/01/2020 13:15:00 1 - 1
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 26/01/2020 15:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 15/02/2020 11:30:00 3 - 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ALMA CLUB 15/12/2019 15:30:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
AEK ROOTS
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ALMA CLUB 02/02/2020 15:30:00 1 - 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 02/02/2020 16:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ALMA CLUB 08/02/2020 09:00:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ALMA CLUB 09/02/2020 15:30:00 5 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 08/02/2020 13:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
AEK ROOTS
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 01/02/2020 11:30:00 4 - 3
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -