ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS Κ10 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 8Χ8 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS Κ10 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 8Χ8 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 4 - 1
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 5 - 0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 7
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 1 - 1
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 6
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 8 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 1 - 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 4 - 1
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 3
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 1 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 4 - 4
ΑΟ ΜΙΛΩΝ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Β
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 5 - 0