ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2019-2020 - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
STAR RENTI 07/12/2019 16:45:00 3 - 4
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ 16/11/2019 11:30:00 4 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - - 2 - 5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 24/11/2019 18:00:00 3 - 0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 23/11/2019 16:30:00 6 - 4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑ 17/11/2019 12:45:00 3 - 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑ 10/11/2019 12:30:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 15/12/2019 16:30:00 2 - 4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 23/11/2019 14:30:00 5 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ 17/11/2019 17:45:00 1 - 6
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 03/11/2019 12:45:00 5 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ 19/01/2020 10:15:00 0 - 5
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΥΛΟ 10/11/2019 14:00:00 2 - 3
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑ 15/12/2019 17:45:00 3 - 1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑ 18/01/2020 14:00:00 2 - 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 01/12/2019 10:15:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 24/11/2019 15:30:00 0 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
STAR RENTI 12/01/2020 14:00:00 8 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ 12/01/2020 11:15:00 2 - 3
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ 12/01/2020 13:45:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
STAR RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ 15/12/2019 11:30:00 2 - 5
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 08/12/2019 09:00:00 2 - 0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 09/11/2019 14:45:00 6 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ 12/01/2020 17:30:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
STAR RENTI 20/10/2019 16:00:00 2 - 4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
STAR RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ 12/01/2020 15:00:00 -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
STAR RENTI 13/10/2019 12:30:00 2 - 7
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ 08/12/2019 10:15:00 4 - 5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 24/11/2019 14:15:00 4 - 5
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
STAR RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
STAR RENTI 30/11/2019 14:00:00 0 - 5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΦΩΣΤΗΡΑ 01/12/2019 17:00:00 3 - 6
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΑΣΥΛΟ 01/12/2019 10:30:00 1 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 01/12/2019 11:30:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑ 01/12/2019 12:45:00 0 - 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
STAR RENTI 27/10/2019 10:00:00 5 - 2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ 10/11/2019 17:45:00 6 - 5
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
STAR RENTI 19/10/2019 14:30:00 2 - 7
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
STAR RENTI 27/10/2019 12:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 18/01/2020 12:45:00 1 - 4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 19/01/2020 11:30:00 2 - 4
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 19/01/2020 16:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑ 07/12/2019 15:15:00 3 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 08/12/2019 11:30:00 5 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
STAR RENTI 20/10/2019 18:45:00 4 - 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 03/11/2019 09:00:00 6 - 6
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 17/11/2019 11:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ 15/12/2019 09:00:00 3 - 6
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 19/01/2020 17:45:00 5 - 0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
STAR RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ 08/12/2019 12:45:00 5 - 2
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
STAR RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
STAR RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
STAR RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23 23/05/2020 - 24/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24 30/05/2020 - 31/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΑΣΥΛΟ 11/01/2020 13:30:00 4 - 4
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25 06/06/2020 - 07/06/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
STAR RENTI - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26 13/06/2020 - 14/06/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Α.Ο.Α.Δ)
ARENA RENTI - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο. (2)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -