ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 10 (Β) ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 10 (Β) ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 11:00:00 5 - 0
COERVER (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/12/2019 12:00:00 7 - 2
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 12:00:00 5 - 4
ELEONAS F.C (2)
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 5 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS F.C (2)
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 10/11/2019 11:00:00 7 - 6
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/02/2020 13:00:00 4 - 6
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 10:00:00 3 - 6
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 12/01/2020 12:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ARENA RENTI - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
COERVER (2)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (2)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/02/2020 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS F.C (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/10/2019 15:00:00 4 - 6
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 1
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/01/2020 15:00:00 2 - 6
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/11/2019 12:00:00 3 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/01/2020 14:00:00 4 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ARENA RENTI - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 2 - 7
COERVER (2)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (2)
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 4 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ELEONAS F.C (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 14:00:00 9 - 4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ARENA RENTI - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/12/2019 12:00:00 5 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 21/12/2019 13:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 14:00:00 3 - 7
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 10/11/2019 12:00:00 4 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI 15/12/2019 11:00:00 6 - 11
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 1 - 5
ELEONAS F.C (2)
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/12/2019 11:00:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS F.C (2)
ARENA RENTI - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 13:00:00 3 - 8
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 30/11/2019 11:00:00 7 - 3
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 16/02/2020 10:00:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/12/2019 13:00:00 2 - 4
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 12/01/2020 14:00:00 0 - 5
ELEONAS F.C (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/01/2020 10:00:00 0 - 5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
COERVER (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS F.C (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/12/2019 10:00:00 4 - 4
COERVER (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
COERVER (2)
ARENA RENTI - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS F.C (2)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 30/11/2019 13:00:00 7 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ARENA RENTI - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB 02/02/2020 11:00:00 1 - 6
COERVER (2)
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/01/2020 11:00:00 4 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
COERVER (2)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS F.C (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 12/01/2020 11:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ARENA RENTI - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
COERVER (2)
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ARENA RENTI - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 16/02/2020 13:00:00 7 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (2)
ELEONAS F.C (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (2)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 11:00:00 1 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ARENA RENTI - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
COERVER (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ (2)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 12:00:00 1 - 4
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (3)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 10:00:00 6 - 2
COERVER (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ELEONAS F.C (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -