ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ 12/01/2020 16:15:00 6 - 1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ 09/11/2019 12:00:00 6 - 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 01/02/2020 16:15:00 1 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 17/11/2019 16:30:00 1 - 0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 3 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ 18/01/2020 16:30:00 2 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ 18/01/2020 15:15:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 30/11/2019 16:15:00 6 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 03/11/2019 17:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 24/11/2019 16:45:00 1 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 07/12/2019 14:00:00 2 - 7
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 3 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑ 08/02/2020 15:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 25/01/2020 16:30:00 1 - 4
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 02/02/2020 10:15:00 3 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 16/02/2020 12:45:00 3 - 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 16/11/2019 10:15:00 2 - 4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 08/12/2019 16:00:00 1 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 3 - 0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 07/03/2020 16:15:00 2 - 3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 08/03/2020 09:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΦΩΣΤΗΡΑ 18/01/2020 10:15:00 5 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑ 08/02/2020 16:15:00 4 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΦΩΣΤΗΡΑ 01/12/2019 08:45:00 2 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -