ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 10 (Α') ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κ 10 (Α') ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 02/11/2019 11:00:00 10 - 7
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 16/02/2020 13:00:00 6 - 10
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 11:45:00 4 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
STAR RENTI 07/03/2020 13:00:00 -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/12/2019 13:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/01/2020 10:00:00 6 - 1
ELEONAS F.C (1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 12/01/2020 13:00:00 3 - 2
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
STAR RENTI 16/02/2020 12:30:00 1 - 6
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ARENA RENTI - - -
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 23/11/2019 14:00:00 7 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 2 - 5
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 23/11/2019 11:00:00 5 - 5
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/01/2020 12:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 30/11/2019 12:00:00 4 - 9
ELEONAS F.C (1)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 12/01/2020 12:00:00 7 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 15:30:00 2 - 0
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
STAR RENTI 01/02/2020 15:00:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/12/2019 13:00:00 8 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 14:00:00 8 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 02/02/2020 10:00:00 5 - 9
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 23/11/2019 15:00:00 2 - 5
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
STAR RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/12/2019 13:00:00 2 - 1
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 20/10/2019 14:00:00 6 - 6
ELEONAS F.C (1)
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 11:00:00 7 - 4
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/12/2019 14:00:00 5 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 6 - 6
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 21/12/2019 11:00:00 2 - 7
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 13:00:00 5 - 3
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
STAR RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/12/2019 16:30:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/01/2020 13:00:00 7 - 2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 1 - 2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 21/12/2019 09:30:00 6 - 11
ELEONAS F.C (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/10/2019 11:00:00 7 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 08/03/2020 10:00:00 3 - 0
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 3 - 4
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
STAR RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ELEONAS F.C (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 10 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 4 - 7
ELEONAS F.C (1)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
STAR RENTI - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 23/02/2020 12:00:00 5 - 10
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 01/02/2020 12:00:00 2 - 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 16/02/2020 12:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 11/01/2020 11:00:00 3 - 7
ELEONAS F.C (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 14:00:00 8 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
STAR RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ (ΝΙΚΑΙΑΣ) - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/02/2020 14:00:00 2 - 7
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ELEONAS F.C (1)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 02/02/2020 14:00:00 1 - 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
STAR RENTI 08/02/2020 14:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/01/2020 13:00:00 1 - 5
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ELEONAS F.C (1)
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 5 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/01/2020 11:00:00 7 - 3
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - 0 - 3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 26/01/2020 16:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/11/2019 14:00:00 3 - 6
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/01/2020 11:00:00 6 - 2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ELEONAS F.C (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 10:00:00 3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 12:00:00 1 - 6
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
ELEONAS FOOTBALL CLUB 22/02/2020 13:30:00 2 - 5
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
STAR RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 09/02/2020 17:00:00 8 - 5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 19/01/2020 13:00:00 5 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο
Α.Ε ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ (ΝΙΚΑΙΑΣ) - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ Κ 9
ARENA RENTI - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ELEONAS F.C (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 15/12/2019 10:00:00 4 - 7