ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΟΜΙΛΟΣ LEGUE 1 ( Κ16) - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΟΜΙΛΟΣ LEGUE 1 ( Κ16) - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΟΥΔΗ 16/02/2020 17:30:00 0 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 15/02/2020 15:30:00 1 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 15/02/2020 15:00:00 2 - 2
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/02/2020 16:30:00 2 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 23/02/2020 18:00:00 0 - 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 22/02/2020 10:00:00 1 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
STAR RENTI 23/02/2020 14:45:00 0 - 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 22/02/2020 09:00:00 0 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
STAR RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
STAR RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
STAR RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
STAR RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -