ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΟΜΙΛΟΣ LEGUE 2 ( Κ16) - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΟΜΙΛΟΣ LEGUE 2 ( Κ16) - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 15/02/2020 17:45:00 3 - 4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - 0 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16/02/2020 19:00:00 1 - 2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 15/02/2020 19:15:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΧΕΡΩΜΑ 22/02/2020 13:15:00 0 - 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 23/02/2020 12:15:00 1 - 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 23/02/2020 18:00:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/03/2020 16:00:00 0 - 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΟΥΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 08/03/2020 12:30:00 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 08/03/2020 09:30:00 1 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΓΟΥΔΗ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -