ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ LEGUE 3 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - LEGUE 3 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ 07/03/2020 12:15:00 4 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/03/2020 17:30:00 3 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ 07/03/2020 14:30:00 5 - 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 08/03/2020 13:45:00 6 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -