ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ LEGUE 4 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - LEGUE 4 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 07/03/2020 19:00:00 2 - 6
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/03/2020 18:30:00 0 - 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ORION SPORTS CLUB 08/03/2020 12:00:00 1 - 5
Α.Ο ΒΥΡΩΝ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 07/03/2020 15:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο ΒΥΡΩΝ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ORION SPORTS CLUB - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ 2
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ 2
ORION SPORTS CLUB - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ 2
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -