ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ LEGUE 1 K18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - LEGUE 1 K18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 07/03/2020 18:00:00 0 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/03/2020 18:45:00 3 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 08/03/2020 09:45:00 1 - 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 08/03/2020 17:30:00 2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ 07/03/2020 20:15:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 08/03/2020 19:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
ΓΟΥΔΗ - - -
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (1)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -