ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ LEGUE 1 K10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - LEGUE 1 K10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 07/03/2020 11:15:00 3 - 3
AEK ROOTS
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/03/2020 15:30:00 3 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/03/2020 13:15:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
AEK ROOTS
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΕΡΩΜΑ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
AEK ROOTS
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ALMA CLUB - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΕΡΩΜΑ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ALMA CLUB - - -
AEK ROOTS
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΧΕΡΩΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΧΕΡΩΜΑ - - -