ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ LEGUE 2 K10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - LEGUE 2 K10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/03/2020 17:45:00 6 - 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 08/03/2020 11:00:00 0 - 6
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΝΙΟΧΟΥ 08/03/2020 12:30:00 8 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ORION SPORTS CLUB - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 28/03/2020 - 29/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ORION SPORTS CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 25/04/2020 - 26/04/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ORION SPORTS CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 09/05/2020 - 10/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 16/05/2020 - 17/05/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ORION SPORTS CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -