ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 18 Α'ΝΟΤΙΟΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Κ 18 Α'ΝΟΤΙΟΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18/10/2020 20:15:00 0 - 5
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 18/10/2020 17:00:00 7 - 3
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/10/2020 19:15:00 2 - 3
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/10/2020 09:00:00 1 - 1
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 18/10/2020 17:00:00 2 - 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 06/03/2021 - 07/03/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 20/03/2021 - 21/03/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 27/03/2021 - 28/03/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 03/04/2021 - 04/04/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -