ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 14 Α'ΝΟΤΙΟΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Κ 14 Α'ΝΟΤΙΟΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ALMA CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18/10/2020 21:30:00 1 - 2
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΓΟΥΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ALMA CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
COBRA FC
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ALMA CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
COBRA FC
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
COBRA FC
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
COBRA FC
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (1)
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -