ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 16 Α ΝΟΤΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Κ 16 Α ΝΟΤΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2020 14:00:00 4 - 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΟΥΔΗ 18/10/2020 20:00:00 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/10/2020 19:30:00 2 - 0
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2020 - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -