ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 14 Α ΝΟΤΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Κ 14 Α ΝΟΤΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ALMA CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/10/2020 16:00:00 1 - 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 17/10/2020 13:00:00 1 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΓΟΥΔΗ 18/10/2020 13:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ALMA CLUB - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ALMA CLUB - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΓΟΥΔΗ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ALMA CLUB - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΓΟΥΔΗ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΓΟΥΔΗ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -