ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 12 Β ΝΟΤΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Κ 12 Β ΝΟΤΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ARENA RENTI 17/10/2020 15:00:00 6 - 7
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΥΜΗΤΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΕΠΟ 17/10/2020 17:00:00 2 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΗΝΙΟΧΟΣ
ALMA CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ 25/10/2020 16:00:00 4 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΥΜΗΤΤΟΥ 24/10/2020 09:15:00 1 - 6
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/10/2020 15:45:00 5 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/10/2020 13:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ARENA RENTI - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΕΠΟ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/10/2020 11:45:00 1 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ALMA CLUB - - -
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/10/2020 17:00:00 0 - 5
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ALMA CLUB - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ALMA CLUB - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ALMA CLUB - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΕΠΟ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ARENA RENTI - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ALMA CLUB - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ALMA CLUB - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΕΠΟ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ALMA CLUB - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΓΟΥΔΗ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ARENA RENTI - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ALMA CLUB - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (3)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΕΠΟ - - -
VALENCIA CF SOCCER SCHOOL RENTI.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI - - -