ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 12 Γ' ( 8 Χ 8 ) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

KICK OFF RENTI (ΕΛΕΩΝΑΣ) - Κ 12 Γ' ( 8 Χ 8 ) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/10/2020 12:00:00 4 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/10/2020 13:30:00 8 - 3
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/10/2020 12:00:00 2 - 5
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/10/2020 12:15:00 3 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 25/10/2020 10:00:00 7 - 3
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 17/10/2020 15:45:00 5 - 6
ELEONAS F.C (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS FOOTBALL CLUB 17/10/2020 12:00:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS F.C (3)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ELEONAS F.C (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS F.C (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ARENA RENTI - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS F.C (3)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ELEONAS F.C (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο (3)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS F.C (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Κ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (3)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 3
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -