ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 10 Γ' ( 7 Χ 7 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

KICK OFF RENTI (ΕΛΕΩΝΑΣ) - Κ 10 Γ' ( 7 Χ 7 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS F.C (3)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/10/2020 10:45:00 4 - 3
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 17/10/2020 09:30:00 6 - 3
COERVER (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/10/2020 15:00:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/10/2020 11:00:00 5 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/10/2020 12:00:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELEONAS F.C (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
COERVER (3)
ARENA RENTI - - -
ELEONAS F.C (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
COERVER (3)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ELEONAS F.C (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ELEONAS F.C (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε Ν.ΚΟΣΜΟΥ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (3)
COERVER (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο (3)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (3)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -