ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 10 Β' ( 7 Χ 7 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

KICK OFF RENTI (ΕΛΕΩΝΑΣ) - Κ 10 Β' ( 7 Χ 7 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/10/2020 11:00:00 4 - 7
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
TALENT CITY
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 17/10/2020 10:45:00 3 - 7
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/10/2020 09:30:00 2 - 3
TALENT CITY
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
TALENT CITY
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
TALENT CITY
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/10/2020 13:00:00 5 - 6
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
TALENT CITY
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 24/10/2020 13:15:00 6 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 25/10/2020 14:00:00 7 - 7
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
TALENT CITY
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/10/2020 11:45:00 4 - 6
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
TALENT CITY
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
TALENT CITY
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
TALENT CITY
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ARENA RENTI - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
TALENT CITY
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
TALENT CITY
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
TALENT CITY
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
TALENT CITY
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
TALENT CITY
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
TALENT CITY
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
TALENT CITY
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
TALENT CITY
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ (2)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (2)
TALENT CITY
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -