ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΠΑΙΔΙΚΟ Α΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY ΠΑΙΔΙΚΟ Α΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14/10/2017 18:00:00 4 - 3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 15/10/2017 13:45:00 0 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
DANIEL BATISTA FC 14/10/2017 16:30:00 2 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 14/10/2017 16:00:00 4 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 22/10/2017 17:30:00 2 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 22/10/2017 11:00:00 0 - 5
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 21/10/2017 13:00:00 2 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 22/10/2017 20:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 04/11/2017 13:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 05/11/2017 18:30:00 2 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΟΜΑΔΑ 1
DANIEL BATISTA FC - - 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 04/11/2017 11:15:00 1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 04/11/2017 14:15:00 0 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 11/11/2017 19:00:00 0 - 0
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 12/11/2017 17:00:00 1 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 12/11/2017 13:00:00 3 - 0
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11/11/2017 18:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
DANIEL BATISTA FC 10/12/2017 14:00:00 4 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΧΩΡΑΦΑ 18/11/2017 10:30:00 6 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 18/11/2017 - 3 - 0
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 18/11/2017 17:30:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
DANIEL BATISTA FC 25/11/2017 17:45:00 2 - 3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 26/11/2017 09:00:00 3 - 3
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 25/11/2017 12:30:00 6 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 25/11/2017 - 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 25/11/2017 20:30:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 17/03/2018 12:00:00 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ 03/12/2017 19:00:00 2 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑ 02/12/2017 09:00:00 2 - 2
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 02/12/2017 19:30:00 1 - 1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 02/12/2017 - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
DANIEL BATISTA FC 09/12/2017 15:00:00 2 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 10/12/2017 19:00:00 4 - 2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/12/2017 15:30:00 6 - 0
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 10/12/2017 12:00:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 09/12/2017 08:45:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 16/12/2017 09:00:00 0 - 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 10/03/2018 14:45:00 0 - 6
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 17/12/2017 16:00:00 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 17/12/2017 17:00:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 16/12/2017 17:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 13/01/2018 18:00:00 2 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 13/01/2018 - 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 13/01/2018 18:00:00 0 - 0
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 13/01/2018 - 0 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 13/01/2018 - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 20/01/2018 12:00:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - 3 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC 21/01/2018 14:30:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΧΩΡΑΦΑ - - 0 - 3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 20/01/2018 19:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 28/01/2018 10:30:00 2 - 2
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 28/01/2018 12:00:00 1 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - 3 - 0
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 27/01/2018 13:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ 04/02/2018 16:00:00 1 - 2
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
DANIEL BATISTA FC 03/02/2018 18:30:00 8 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 04/02/2018 17:45:00 0 - 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΓΑΛΑΞΙΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 18/03/2018 12:00:00 1 - 0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΓΑΛΑΞΙΑ 11/02/2018 18:30:00 0 - 3
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 11/02/2018 12:00:00 3 - 6
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 10/02/2018 - 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
DANIEL BATISTA FC 25/02/2018 16:00:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑ 24/02/2018 20:30:00 2 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΑΛΑΞΙΑ 17/03/2018 15:45:00 4 - 2
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/02/2018 - 3 - 0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 25/02/2018 17:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
DANIEL BATISTA FC 03/03/2018 13:30:00 4 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 04/03/2018 16:15:00 3 - 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 04/03/2018 15:00:00 0 - 3
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 0 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 10/03/2018 15:00:00 1 - 2
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 0 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 10/03/2018 17:00:00 5 - 2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑ 04/02/2018 19:00:00 2 - 4
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC 18/03/2018 16:00:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - 3 - 0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 25/03/2018 14:30:00 1 - 1
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - 3 - 0