ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY K14 (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY K14 (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
FC ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -