ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
THUNDERS ACADEMY
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
THUNDERS ACADEMY
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
THUNDERS ACADEMY
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
THUNDERS ACADEMY
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
THUNDERS ACADEMY
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - -
THUNDERS ACADEMY
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
THUNDERS ACADEMY
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -