ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Κ10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
THUNDERS ACADEMY
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
THUNDERS ACADEMY
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
THUNDERS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
THUNDERS ACADEMY
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
THUNDERS ACADEMY
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
THUNDERS ACADEMY
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - - -
THUNDERS ACADEMY
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -