ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 14 Β' ( 8 Χ 8 ) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

KICK OFF RENTI (ΕΛΕΩΝΑΣ) - Κ 14 Β' ( 8 Χ 8 ) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 18/10/2020 09:30:00 2 - 2
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 17/10/2020 10:45:00 6 - 4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB 17/10/2020 15:45:00 6 - 4
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Α.Ο (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2)
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -