ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS K14 A 9X9 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS K14 A 9X9 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/10/2020 14:15:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/10/2020 18:30:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/11/2020 17:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. (1)
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ - - -