ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP K8 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

BOCA CUP - BOCA CUP K8 - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
SELECAO - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
SELECAO - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
SELECAO - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
SELECAO - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 13/02/2021 - 14/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 20/02/2021 - 21/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 27/02/2021 - 28/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 06/03/2021 - 07/03/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -